| 6Gabriella9 a întrebat:

Cum o conving pe mama să mă lase să-mi fac labret piercing? Dau funda soluției care funcționează.

6 răspunsuri:
| GreenVoid a răspuns:

N.o sa functionezelaughingPoti sa te milogesti, sa faci treburi prin casa sa etc dar o sa stie ca dupa piercing o sa.ti treacalaughingDeci mai bine astepti pana esti pe banii tai sau faci 18 ani.Bafta!

| amyleemuffly03 a răspuns:

Il faci fara sa stie, dupa nu are ce sa iti mai faca, te ceara, poate iti da si o palma dar stii ca peste o saptamana o sa ai piercingul fara ca sa iti mai zica nimic, daca vrei ceva cu adevarat infrunta anumite chestii

| AjutOameni69 a răspuns:

Impusc-o

| 6Gabriella9 explică (pentru GreenVoid):

Am deja 4 piercing-uri

| GreenVoid a răspuns (pentru 6Gabriella9):

Tu vorbesti serios? Maica.ta are ceva probleme la cap?laughing4 e ok 5 e deja prea mult sau cum?

| 6Gabriella9 explică (pentru GreenVoid):

Cam aşa