| YoKo399 a întrebat:

Cum sa ii spun mamei mele ca vreau in Romania? Adica sa ma duc la scoala in Romania acum in septembrie. Chiar nu stiu cum sa-i spun. Mai ales ca mai e nici o luna si se incepe scoala. Va rog sa ma ajuta-i.
Funda si vot.

Răspuns Câştigător
| what18 a răspuns:

Salutwinking Te duci la ea si ii explici de ce iti doresti atat de mult si cat de important este pentru tine vorbestei sincer daca te iubeste cu siguranta te va intelege happy Succes!

3 răspunsuri:
| Fulbaster a răspuns:

Ce pot sa iti faca parintii dac vrei sa te duci la scoala in Romania, sa iti spuna mersi ca nu ii rogi sa te lasi de scoala.

| YoKo399 explică (pentru Fulbaster):

Scuze Cosmin, dar nu te pot vota sad Sunt membru junior waiting

| Fulbaster a răspuns (pentru YoKo399):

Nu-i nimic, sunt multumit ca pot sa te ajut.