| ღlexxyღ a întrebat:

Buna TPU :*:*:* cum va petreceti voi timpul liber fara sa intervina plictiseala? dar in timpul unei vacante in zilelele in care stati acasa? big grin

7 răspunsuri:
| xdetuckhj a răspuns:

Parerea mea ca ai putea sa incerci sa:
1 iesi cu prietenii
2 uitate la filme
3incearca sa iti faci un album foto ...cu poze facute de tine pe timpul vacantei...
4 depinde ce iti place sa faci asta depinde de la caracter la altul...

| ღlexxyღ explică (pentru xdetuckhj):

Ies cu prietenii in fiecare seara kiss tu ce faci in timpul liber? happy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu cunosc plictiseala, cel puțin acum când tata este în fază terminală.
Zi și noapte mă îngrijesc de el, când pot intru și pe TPU, și merg și la serviciu.
Distrează-te la maxim așa cum numai tu știi că te face împlinit/ă.
Pa, pa.

| ღlexxyღ explică (pentru Legiuitoarea):

Tatal tau e bolnav?sad

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns (pentru ღlexxyღ):

Bună.
Este în stare aproape critică.
Pa, pa.

| ღlexxyღ explică (pentru Legiuitoarea):

Imi pare rau pentru tatal tau si pentru tine sad

| xdetuckhj a răspuns (pentru ღlexxyღ):

Unele lucruri pe care le fac :
1 ori sunt plecata :prieteni, familie etc
2 cant la chitara (incearca sa canti la un instrument )
3 fa ceva sport (depinde de ce iti place )
4 incearca sa mergi in excursii etc
5 cum am mai zis depinde de fiecare...app vorbesti de timp liber adica cateva ore sau o vacanta?