| fearlessss a întrebat:

Daca faci facultatea de drept poti sa iesi ori avocet, procuror..etc si voiam sa va intreb daca e vreo meserie doar pentru baieti? Si in general..toate meseriile astea gen detectiv/politie..cam ce tine de infractori si din astea...e vreo meserie doar pentru baieti? Fundaa

Răspuns Câştigător
| Renesmee456 a răspuns:

Paai..momentan nu exista meserii doar pentru baieti..deoarece si in politie si peste tot sunt si fete dar meseriile care ar fi specifice baietilor sunt mecanica auto sau electrotehnica constructii chestii cam ce se invata la licee tehnice

1 răspuns:
| fearlessss explică (pentru Renesmee456):

Mersii.ce binelaughing ma gandeam ca poate eu fiind fata nu pot face anumite meserii mai de forta.Ms mult