| Buburuza2306 a întrebat:

daca vreau sa comand ceva de pe Emag, de exemplu o carte, o livreaza la domiciliu? Daca nu sunt acasa in ziua respectiva ce se intampla? Cum procedez? Multumesc! Funda primului raspuns de ajutor happy

4 răspunsuri:
| cookie01 a răspuns:

Salut! Da, se livreaza la domiciliu. Va veni curierul, te va suna, daca nu esti acasa in acea zi, va veni si ziua viitoare si te va cauta.

| Buburuza2306 explică (pentru cookie01):

Mersi frumoswinking

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inainte de livrare te va suna curierul. daca nu esti acasa stabilesti cu el, alta zi, alta ora, alt loc de livrare