| fL0ri a întrebat:

Dau funda! Am nevoie de ajutor! Imi place de un baiat si tocmai ce am aflat ca are prietena...Ce sa fac? Nu mai pot sa fac nimic toata ziua.Mai mereu imi vine sa plang.El nu stie ca eu il plac.dar felul in care ma privea ma face sa cred ca si el ma place.Nu stiu ce sa cred! Am vb cu el pe mess pentru prima oara azi si i-am cerut nr lui de tel pr k nu-l mai aveam si mi-a zis sa am grija ce mesaje i trimit ca pr lui le cam citeste(simteam ca mor) ...Eu as vrea sa ii scriu un mesaj in care sa ii spun ca nu vreau sa ma bag intre pr lui si el k eu n`am nici o trebuie cu el dar nu stiu cum sa formulez un mesaj.sunt cam tulburata, ma ajutati voi? Dau funda
P.S.Eu sunt din hunedoara el din constanta, ne-am intalnit la mare unde eram eu cazata, el lucra la barul de la pensiune

7 răspunsuri:
| Japonitzaa a răspuns:

Buna, mai uite parerea mea chiar daca nu suna asa de bine sau poate nu iti placee e ca mai binee renunti ca dupa aia o sa incepi sa pui preaa mult la suflet degeabaa crede-maa e mult mai bine am trecut prin asta si a fost bine ca am renuntat la timp chiar daca simnteam cevaa pentru el, Dar acum imi pare bine pentru ca nu mai imnt asa de multe lucruri pentru el. Pupp ai grijaa ce faci si daca vrei anunta-ma si pe mine daca ti-a fost de foloss sfatul meu....Baftaa!

| motolo9ve a răspuns (pentru Japonitzaa):

Sunt de acord

| fL0ri explică (pentru Japonitzaa):

La un moment dat asa m`am ganidt,, sa uit! Dar nu pot! Am mai vazut eu baiati draguti de care "ma indragosteam" laughingDar in 5 min nu mai era nimic.dar pe asta nu pot sa-l uit!

| fL0ri explică (pentru motolo9ve):

Nu e vorba ca nu incerc sa-l uit.dar nu pot...si nu stiu cum sa fac asta! Chiar daca mi-a spus ca are prietena tot nu pot sa-l uit..nu stiu ce sa fac x_x

| fL0ri explică:

Scuze pentru greseliile de gramatica pe care presupun ca o sa le fac dar in momentul asta sunt chiar. terminata straight face

| motolo9ve a răspuns (pentru fL0ri):

Exact asa sunt si eu.intra la mine si uitate la intrebarile mele si ce raspunsuri am primit.o sa te ajute:**

| Bogdan_Cristescu_1994 a răspuns:

Uite parerea mea "Timpul le rezolva pe toate!" in momentul asta e greu dar te asigur ca va fi mult mai bine... si pana la urma majoritatea a trecut prin asta si s-a convins de ce e mai bine, v-ei simti pe propria-ti piele. bafta!