| anna290 a întrebat:

De apropae un an imi place mult un baiat,cand l-am intrebat daca ma place a zis ca da, el stie ca il plac si eu, dar dupa toate astea a urmat o lunga perioada de pauza(adica vorbeam doar ceva de genul buna-buna/ esti bine? -da! tu?) in aceasta pauza el a avut o prietena de care cred ca era indragostit de pana sa ne cunoastem noi.Acum o luna cred...a vorbit cu mine si m-a intrebat daca imi este dor de el pentru ca lui ii este.Il plac mult si nu stiu ce sa mai cred ma place sau nu.Ma intrebat un alt baiat daca vreau sa fiu cu el, dar nu i-am putut da un raspuns afirmativ pentru ca eu ma tot gandesc la el.Cum sa fac sa stiu ce are de gand cu noi fara sa ma duc la el si sa-l intreb.(asta nu imi sta in caracter )? Multumesc!

3 răspunsuri:
| MaraMărr a răspuns:

Buna.Se vede foarte clar ce te foloseste. Daca te placea de la bun inceput ar fi fost cu tine.Tu suferi iar el isi bate joc de tine.Iar cand iti vei da seama de asta celalat bait nu va mai fi interesat de tine dar tu il vrei placea. Gandeste-te bine la fiecare optiune si ia decizia cea mai buna pentru tine.

| andramusic a răspuns:

Buna...poate baiatul care te-a intrebat daca vrei sa fi cu el, e prieten cu tipu' de care-ti place tie si te-a intrebat ca sa-i spuna lui si sa vada ce faci tuhee hee. oricm te foloseste. Se vede dupa cm vorbeste..adc."iti este dor de mine?"..astea sunt vorbe aiurea ca sa vada ce spui tu.winking :*

| anna290 explică (pentru andramusic):

Nup nu`s prieteni..nu se cunoasc. oricum mersi :*