| Andraaa1 a întrebat:

De cateva zile vorbesc cu un baiat si m-am atasat foarte repede de el. Si a plecat 2 saptamani in afara intr-o cursa si nu are credit ca sa putem vorbi dar a zis ca daca imi este dor de el sa ii mai dau mesaje chiar daca nu imi raspunde... Imi puteti da o idee cam ce as putea sa ii scriu. Va rog

Răspuns Câştigător
| iulyspy a răspuns:

Nu trebuie sa ii dai mesaje siropoase. Nu ii arata cat de mult te-ai atasat de el sau ca esti disperata pentru ca s-ar putea sa profite. Daca nu are cum sa iti raspunda nu are rost sa-i trimiti mesaj sub forma de intrebare.

2 răspunsuri:
| Andraaa1 explică (pentru iulyspy):

Da el a zis cand ma gandesc la el sau imi e dor. Sa ii mai dau cate un mesaj

| iulyspy a răspuns (pentru Andraaa1):

Pai dai.