| DelyDelia a întrebat:

Dupa ce m-am despartit de prietenul meu, am aflat ca el era si este de mult timp cu o fata (adica, a inselat-o cu mine). Eu am o porecla, mai simpatica sa ii zicem, pe care ma strigau mai toti apropiatii. Insa dupa ce a incercat sa se impace cu mine si nu i-a mers, a inceput sa ii scrie la prietena sa comuri cu porecla mea, nimic mai mult, doar "porecla mea" si atat. Vrea sa ma faca geloasa sau ce? Ca sincer ma cam enerveaza ca ii spune si ei asa (porecla nu mi-a dat-o el). Funda!

Răspuns Câştigător
| ank39508379467 a răspuns:

Da. incearca sa te faca geloasa...sau mai bine zis sa-ti atraga atentia.big grin

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi din câte spui el s-a folosit de tine, dacă a avut şi are aceiaşi iubită în perioada care a profitat de naivitatea ta.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Vrea sa te enerveze. Si se pare ca reuseste..nu ii da satisfactia asta.

| DiannaDia a răspuns:

Ehhh,toti au o porecla.fii fericita ca o ai

| DelyDelia explică (pentru onasis1961):

Parerea mea este ca si-a batut joc de amandoua, deoarece daca o iubea pe acea fata nu mai umbla cu mine. El cu fata respectiva are o relatie la distanta din cate am inteles.