| Melinda1219 a întrebat:

E cineva pe aici care se uita la Mireasa pentru fiul meu?big grin daca da, ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| lolisor a răspuns:

Da, eu ma mai uit din cand in cand, imi place foarte mult cuplul dragos-alexandra, dar nu inteleg de ce gabriela(mama lui dragos ) este mereu trista.

| Melinda1219 explică (pentru lolisor):

Mie mi se pare acest cuplu fals; adica na, daca o placea pe alexandra o alegea din prima; si eu cred ca dragos si edina inca mai tin unul la celalalt si vor sa se faca gelosi...

| lolisor a răspuns (pentru Melinda1219):

Mda...si eun cred acelasi lucru despre dragos si edina.dar edina nu stiu. thinking e cam falsa asa.

| Taga_Elena_1959 a răspuns:

Adrian e cel mai tare eu ma uit