| OnlyTheScript a întrebat:

eu am ochelari retro, dar nu chiar atat de mari pentru ca nu maavantajau, putin putin mai mici si putin mai patratosi, cei rotnzi nu ma avantajau nici ei. daca va puteti imagna astfel de ochelari va rog sa imi ziceti daca par a fi gen "tocilar", avand in vedere ca eu invat bine imi este frica sa nu zica lumea ca sunt tocilara. ramele ma avantajeaza, verisoarele mele mi-au zis ca imi sta super, la fel si unchiul meu...voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| Andrei258 a răspuns:

BUna daca tie itfi place ochelari si apropiati tai nu este necesar sa ti cont ce spune lumea. Lumea MEREU comenteaza ceva.

| OnlyTheScript explică (pentru Andrei258):

Nu mai eu ma refeream daca sunt faine ramele nu la ce zice lumea, eu am auzit ca ramele retro sunt la moda asa ca mi-am luat si eu

| Danysan a răspuns:

Sunt la Moda dar trebuie sa ti cont de Fizionomia Fetei Buburuzo!