| Deeeni a întrebat:

Fara sa vreau am bagat spaima intr-o fata pe care o urasc. Si acum crede ca planuiesc "ceva". Daca fata crede asta de ce sa o las sa spere aiurea?! Dati-mi idei cu ce as putea sa-i fac ( sa sufere) devil. Nu sunt rea dar fata asta mi-a facut prea multe sa o iert!:laughing Deci vreau idei cat mai diabolicelaughing. big grin

11 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Deci nu ai bagat spaima in ea tocmai fara sa vrei. Las-o in pace, nu cred ca ti-ar placea ca altcineva sa-ti faca ce vrei tu sa-i faci ei...

| Deeeni explică (pentru Morphines):

Pai faza e ca si ea cauta sa-mi faca mie ceva de rau dar nu vreau s-o bat sau ceva de genul vreau doar mici intepaturi...winking

| Bitzuu88 a răspuns:

Hai ca la asta ma pricep :))chiar ma gandeam la de astea >:) uite de exemplu sun-o noaptea daca nu ai somn si vorbestei cu o voce asa mai malefica daca iti raspunde :D si daca cumva se uita la tine pe la scoala sau pe unde sunteti voi arata-i asta http://www.youtube.com/watch?v=HadEsq9P5no :)) dar nu cu fata aia :D asa mai diabolica oleaca sa fii :* hai ca te pup!

| gabytza8 a răspuns:

Oooo idei malefice laughing pentru mine laughing

| gabytza8 a răspuns:

A da si st lin nu ai bagat spaima in mine... uite numai pot eu de frica acum laughing))

| Deeeni explică (pentru gabytza8):

Chiar nu-mi pasa ce crezi u dragarolling on the floor))))))))). Parerea ta pentru mine este 0 barat big grin.

| gabytza8 a răspuns (pentru Deeeni):

Ooooo e bine at pot sa te fac in toate felurile laughing))

| Deeeni explică (pentru gabytza8):

Educatie. E ceva ce tu nu ai cunoscut si nici nu o sa cunosti sensul cuvantului. Draga mea succes intr-o lume asa mare pentru ca la cum te comporti o sa ajungi direct la GUNOI la Catalin Botezatu sa defilezi printre pubele. Bafta.rolling on the floor

| gabytza8 a răspuns (pentru Deeeni):

Ma ma pi*s pe educatie ca u esti mai ëducata "ca mine m-ai spart...rolling on the floor))))))))))))))) aia cu curu mare care nu intra nici in photoshop laughing)))...hai pa EDUCAT-O laughing))

| Deeeni explică (pentru gabytza8):

Hai mars de pe contul meu. big grin Se numesc FORME dar u nu ai asa cevatongue. Bye.

| gabytza8 a răspuns (pentru Deeeni):

Acum ne-am facut si noi cont pe TPU si suntem smecheri laughing)))... poate tu ai forme dar le ai prea exagerat natura domnisoara laughing))) sa stii ca niciodata nu vreqau cur ca al tau laughing)) doamne fereste ar fi un blestem laughing))))))))