| MarryBlake a întrebat:

help, am 15 ani si imi place foarte mult de un coleg(prieten apropiat), il stiu de 8 ani, si il plac de vreo 3 ani...Suntem ca frate si sora,dar eu il iubesc.Ii place de o prietena de a mea,si ma pune sa o intreb diferite lucruri (de cine ii place) si eu inteleg ca ei se potrivesc, insa ei nu ii place de el...Nu stiu ce a fac, ma doare inima cind il vad cum se chinuie.Va rogggg

Răspuns Câştigător
| casian_6565 a răspuns:

S ar putea sa stricati prietenia dintre voi dar incearca sa te dai doar putin la el si vezi cum reactioneaza daca esti frumusica si cred ca esti o super fat nu are cum sa nu se indragosteasca de tine succes iubareato!

4 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Auci, nasol : momentul potrivit, locul potrivit persoana nepotrivita! Sarutal si zii ca il placi! Daca si ea il place, pastreaza distanta, nu stiu, daca ea nu il place, atunci succes la : sarutal, dai si o palma big grin si zii ca sa poarte ochelari ca a gresit persoana, si zii c il ierti tongue

| MarryBlake explică (pentru Picasso):

Si daca ma respinge?

| MarryBlake explică (pentru casian_6565):

Zice ca ma iubeste ca pe o sora, ma gindesc ca o fi mai bine daca vom ramine doar prieteni

| Picasso a răspuns (pentru MarryBlake):

Ai incerct? Incerca si vezi, daca e sa te rspinga, vi l mine, eu nu te respingwinking succes