| marryy135 a întrebat:

Hey ati putea sa ma ajutati va rog ca sunt intr-o situatie dificila sad Deci ma cunosc cu un baiat de aproape un an si e destul de clar ca ii place de mine,dar mie nu prea mai mult decit prieteni nu pot fi cu el, dar el mereu imi spune ca ar vrea ceva mai serios nu ca simpli prieteni si mereu imi spune sa ma decid odata, dar intelegeti ca sunt intr-asa o situatie ca nici cu el nici fara el si nu ma pot decide nu stiu ce sa fac... Dati-mi un sfat cum as putea proceda.

4 răspunsuri:
| Ana_4223 a răspuns:

Pai cred ca ar trebui sa te hotarasti.din moment ce zici ca nu poti fara el inseamna ca e ceva ceva acolo un mic sentiment pentru el.eu zic ca ar trebuie sa incerci ca nu ai nimic de pierdut, dar ii spui dinainte sa va combinati°uite eu incerc sa fim impreuna, daca e sa fie o sa fie si o sa mearga bine, daca nu ramanem prieteni° asta as face eu, daca nu poti fara el insemna ca ai acolo un mic mic sentiment.Bafta!

| Belly a răspuns:

Pai ncearca sa te gandesti un pic daca spui ca nici cu el nici fara el inseamna ca ceva ceva tot simti nu-i asa? eu asa cred insa daca mna.tu chiar crezi ca nu-i potrivit pentru tine pai spue-i ca vrei sa fiti doar prieteni si ca vrei ca prietenia asta sa nu se destrame doar pentru ca tu chiar nu poti simti acelasi lucru ca el happy Bafta!

| marryy135 explică (pentru Belly):

Pai da este eu cred ca ceva dar nu mai mult decit o atractie sau o deprindere cu el (ceva de genul) dar chiar nu stiu cum sa procedez voi incerca in orice caz sa vorbesc cu el mersihappy

| Belly a răspuns (pentru marryy135):

N-ai pentru ce sper sa se termine cu bine