| Marileena28 a întrebat:

Bună TPU! Îmi place de cineva, respectivul da semne sa ma placa înapoi. Problema e următoarea, pare ca place și o alta persoana.
Cum aflu concret daca ma place, fără sa l întreb direct?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca nu vrei sa-l intrebi direct atunci poti afla dar va dura mai mult timp... Baga-te in seama cu el si vezi cum va reactiona, daca iti va acorda mereu timp tie atunci chiar daca a mai placut o alta fata pe ea o va uita daca nu e indragostit nebuneste de ea, iar daca e, atunci cu tine nu se va mai complica!

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Adica da semnale din astea in mai multe directii?
Nu mai stai sa afli nimic, fugi!
O lasi pe aia sa-si ia "premiul".