| stefandb a întrebat:

Buna TPU..Imi place de o fata care este cu mine in clasa..si vreau sa aflu pe cine place..Am intrebato direct si nu a vrut sa imi spuna...Cum as putea sa aflu pe cine place?

Răspuns Câştigător
| NuIntreba a răspuns:

Pai le poti intreba pe prietenele ei poate stiu ele ceva si chiar daca are prieten, ar trebui sa ii spui ca iti place de ea.

4 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Exista sansa sa nu-i placa de nimeni happy

| stefandb explică (pentru NuIntreba):

Ii place de cineva.a spus si ea si o prietena de a ei..si eu nu prea ma inteleg cu prietenele ei cele mai bune...si oricum nu mi-ar spune.zic ca au promis si de astea.sad

| Șâret a răspuns:

Gâdil-o până-ți zice.

| stefandb explică (pentru Șâret):

Nu merge...ca se gadila greu de tot.