| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata pe care o am in lista de FB si vreau sa intru in vorba cu ea pe FB dar nu stiu cum sa incep. e din liceu cu mine, la o clasa paralela. Ma ajutati cu vreun sfat?

4 răspunsuri:
| AntiACTA a răspuns:

Cand va intalniti, salut-o de fiecare data. Chiar daca ti se pare un gest banal, totusi conteaza. Si asa vei pute mai usor sa intrii in vorba cu ea pe facebook, daca fata in fata ti-e jena. Poti sa ii spui un simplu ''buna'' si de acolo vedeti voi :*

| MartiNex a răspuns (pentru AntiACTA):

Nu am facut cunostinta cu ea. dar o stiu din vedere si imi place, cum as putea sa intru in vorba cu ea pe fb?

| AntiACTA a răspuns (pentru MartiNex):

Pai poti sa ii spui doar ''buna. ne-am tot vazut prin liceu, si cred ca esti draguta.'' incepe asa si apoi vedeti voi thinking

| AntiACTA a răspuns (pentru MartiNex):

Sau, daca aveti prieteni comuni, roaga pe cineva sa va faca cunostinta happy