| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din liceu.Sa va povestesc:intr-o zi i-am dat like la o fotografie si atunci el a intrat in vorba cu mine pe Facebook.Pot spune ca vorbea destul de frumos iar la sfarsit mi-a cerut id-ul. Dupa am continuat discutia pe mess(am vorbit despre scoala).Eu ma asteptam ca in zilele urmatoare sa ma mai abordeze pe mess, dar n-a facut-o asa ca i-am scris eu si mi s-a parut ca vorbea destul de rece cu mine.Voi ce credeti? Ma place?

Multumesc!:*

3 răspunsuri:
| haapyfacesmilealotforme9090 a răspuns:

Eu cred ca nu stie sigur ce simte. happy am trecut si eu prin ceva asemanator, baietii au propriul lor comportament, daca nu vorbeste la fel de dulce ca la inceput este pentru ca intr-un fel sau altul nu stie sigur ce va urma. tu incearca sa vorbesti cu elhappy sau, daca nu te simti in stare asteapta cateva zile sa vezi ce face, daca nu iti spune nimic il bagi in seama. pe masura ce vorbiti o sa iti dai seama ce simte. happy

| Teo9797 a răspuns (pentru haapyfacesmilealotforme9090):

Si ce as putea sa vorbesc cu el?happy

| haapyfacesmilealotforme9090 a răspuns (pentru Teo9797):

Uite de exemplu imprieteneste-te cu o colega de-a lui si intreab-o ce ii place. gaseste un subiect comun. sau probabil ca.i plac jocurile de la pc. intreaba-l daca stie de unde se cumpara un anumit joc. etc. baietilor le place asta. happy