| ciupitzzel a întrebat:

Buna tpu.imi place de un baiat, votbesc cu el.dar nu stiu ce parere are..nu vreauu raspunsuri gen: intreaba`l sau. dati niste pareri! Repedeee :*

9 răspunsuri:
| drehtisch a răspuns:

Nu ai decat sa incerci la ael, sa ai o tentativa de a te da pe langa el, dar in general baieti sunt receptivi la unele fete (dragute, slabute, frumusele...) daca te incadrezi in ceva asemanator din ceea ce am spus inainte. iti urez bafta si totusi astea trebuie sa vina de la sine din instinct, daca o sa fie cv trecator nu trebuie sa-ti faci probleme, daca vrei sa fie ceva din care sa iesi la pensie, eu zic sa mai astepti!

| TheAce a răspuns:

Invita-l undeva, la un film, bowling, etc, ceva nici prea batator la ochi dar nici prea impersonal. In functie de raspunsul lui vei stii in mare cum stai. Daca accepta, lasa totul sa mearga de la sine, eventual fa in asa fel incat sa fii condusa de el acasa, unde probabil va face el primul pas, daca esti tu mai timida. Fii naturala, nu da impresia ca te straduiesti prea mult dar nici nu fii distanta si totul va fi bine.

| sempercity a răspuns:

Despre ce vorbiti? Aveti parte de conversatii placute? radeti, chicotiti, glume, ce anume? Fai cu ochiul si vezi ce se intampla, se intimideaza, se-n roseste, se pierde asa iti vei de-a seama cel mai sigur daca il intereseaza persoana ta. Incearca intr-un loc cu multe persoane si fa asta cand vorbeste sau ceva de genu...

| Biskuit3 a răspuns (pentru TheAce):

Dara ea la invita mai gindesti mah?

| TheAce a răspuns (pentru Biskuit3):

Cata vreme imi adresezi o intrebare, adreseaz-o corect gramatical.

| Biskuit3 a răspuns (pentru TheAce):

Mai ranitlaughing

| TheAce a răspuns (pentru Biskuit3):

M-ai ranit*

| Biskuit3 a răspuns (pentru TheAce):

Cit ai cautat pe google?laughing

| TheAce a răspuns (pentru Biskuit3):

Cat ai cautat pe Google*