| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti da sfgaturi pentru a invata mai mult. eu sunt praf la biologie si as vrea sa schimb asta. cateva sfaturi va rog.

Răspuns Câştigător
| Diana7373 a răspuns:

Stabilește-ți zilnic un program de învățare de la care sa nu te abați

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În ce clasă ești? Te pregătești de Bac? Poate și de medicină? happy

| Amiyyira345 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, sunt destul de mica ( prefer sa nu spun ) si nu vreau la meedicina, dar meseria pe care mi o doresc include biologie ( ma pasioneaza criminalistica )