| florycelsiatat a întrebat:

happy In aprilie este ziua prietenului meu si nu stiu ce as putea sa-i cumparsad[face 18 ani]. spuneti-mi si mie ce credeti ca ar fi frumos! Multumesc! :* Funda.:d

Răspuns Câştigător
| deliadelia17 a răspuns:

La multi multi ani impreuna! Depinde ce ii place lui si ce ai observat tu ca are nevoie! Poti sa ii cumperi : un parfum, un ceas, ceva de imbracat sau poti sa organizezi o petrecere surpriza sau sa mergeti intr-un club sau restaurant... variantele sunt nelimitate... Te puup :* :*

10 răspunsuri:
| SupradozaDeViise a răspuns:

Crede-ma un sarut dulce ar fi cel mai frumos cadou pe care il poti darui. Daca mai vrei sa ii cumperi ceva cumparai un ursulet pe care sa scrie :I LOVE YOU. Sper ca te-am ajutat. Funda? puppy dog eyes

| mona a răspuns:

O rama foto digitala si un vin spumant

| florycelsiatat explică (pentru deliadelia17):

Multumesc frumos!:* Si ziua mea este tot in aprilie si fac tot 18 ani :d.si ne facem majoratu` impreunahappy..sincer nu stiu...ca avem multe tablouri cu noi doi.

| Maryo_Costy_1998 a răspuns:

La multi ani! cel mai important cadou e iubirea ta!

| deliadelia17 a răspuns (pentru florycelsiatat):

Da. si asat ar fiii o variataaa fooooarte frumoasa, sa faci un colaj cu fotgrafii cu voi doi. cu toate amintirile tale cu el. sau un filmulet in acre sa ii arati toatele monetele frumoaseee... happy

| florycelsiatat explică (pentru Maryo_Costy_1998):

Multumesc! :*

| florycelsiatat explică (pentru deliadelia17):

Cred ca o sa fac un album cu toate pozele cu noi happy..Si o sa-i cumpar o bratara cu initialele noastre[de argint].Ce zici?big grin

| Maryo_Costy_1998 a răspuns (pentru florycelsiatat):

Uite ce am facut eu pentru iubita mea http://www.youtube.com/watch?v=PeIq5JS_VXs... Sper ca te-am ajutat. Daca mai ai nevoie de idei, lasi raspuns! :D

| florycelsiatat explică (pentru Maryo_Costy_1998):

Cat de frumossss! love struck Chiar mi-a placut!:d. Ma bucur ca o iubesti asa mult! De cat timp sunteti impreuna?

| Maryo_Costy_1998 a răspuns (pentru florycelsiatat):

De 5 luni! :d