| anonim_4396 a întrebat:

În curând e ziua mea de naștere și nu sunt genul care vrea să o sărbătorească... Prefer să stau la calculator și să mă joc CS:GO, GTA 5, Dead by Daylight, să ascult rap sau hip hop, poate chiar să mă joc Happy Whell. Ideea este că mama mă stresează să-mi fac ziua și să-mi invit prieteni să mergem la piscină sau restaurant.

Mai sunt alți oameni ca mine? Nu știu dacă e ok. Am mulți prieteni și îmi place să-mi petrec timpul cu ei, da' nu de ziua mea...

Probabil am greșeli gramaticale dar mi-e lene să mă uit. laughing))

5 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Stai calm. nu esti singurul. Eu niciodata nu mi-am facut ziua de nastere. Nu sunt eu genul care ii place sa fie in centrul atentie. Si nici nu ma duc la zile de nastere.

Tu poti sa faci ce vrei. Ai dreptul sa fii diferit. Daca toata lumea prefera sa se imbete de ziua lor (chiar daca nu inteleg ce e asa distractiv ) asta nu inseamna ca trebuie sa o faci si tu. happy Oricum, de ziua ta e ok sa faci ceva special. Adica sa fim seriosi, de imbatat poti sa te imbeti in orice zi din an. Nu-i nimic special in asta. (aici ma refer la restul lumii). Dar jucatul pe pc, nici aici nu e cine stie ce, dar priveste partea buna, macar iti reamintesti ce ai facut in ziua precedenta + ca nu iti afecteaza cu nimic sanatatea + ca nu cheluti banii aiurea. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atata timp cat e ziua ta si nu a ei nu vad cum te poate obliga sa o faci. Nici eu nu mi/am sarbatorit vreo zi de nastere sau majoratul. Mi se pare aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Nu, nu... Faza e că sunt fată...

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Ahm... ce? rolling on the floor) Ok. nu ma intelege gresit dar cand am citit ca te joci cs si gta, am crezut ca esti baiat rolling on the floor

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Nu credeam ca există fata perfectă...