| Tiger7777 a întrebat:

in videoclipul asta: https://www.youtube.com/watch?v=LIYvbComL88, stie cineva cum se numeste fata blonda cu aparat dentar de la minutul 8:28? Dau funda primului care imi spune

4 răspunsuri:
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Te-ai indragostit? big grin

| Tiger7777 explică (pentru DenisaNicoletaG):

Un prieten de-al meu care nu are cont de TPU m-a rugat sa il ajut cu asta big grin. Nu stii cumva cum o cheama, e foarte disperat ma tot intreaba din cinci in cinci minute pe Facebook daca am gasit laughing)

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Tiger7777):

Habar n-am laughing

| Gonrax a răspuns:

Ce s-au îndrăgostit și cei din comentarii big grin

Îmi pare rău că nu te pot ajuta, dar nu cred că o poate face cineva...