| reirei1999 a întrebat:

Locuiesc in Iasi si am 14 ani impliniti. Cum pot face rost de 28 de milioane lucrand ceva timp de doua luni? Unde pot lucra sau mai bine zis ce pot lucra?

Dau funda!(nu iau in considerare pe cei care spun sa cer de la parinti sau sa castig la loto)

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Cam dificil să câştigi atâţia bani într-un timp atât de scurt dar cred că ştiu ce ai putea să faci.
Mergi la Carrefour şi întreabă dacă au nevoie de o mână de ajutor, mergi la Palas şi depune CV-ul, poţi împărţi pliante, mergi la un cabinet veterinar şi întreabă-i şi pe cei de acolo dacă poţi ajuta cu ceva.
Succes!

1 răspuns:
| reirei1999 explică (pentru Hydrangeaceae):

Multumesc...mai astept cateva raspunsuri... poate am mai mult noroc, dac nu ai o funda din partea mea