| elutzyka a întrebat:

Buna TPU...Ma ajutati cu ceva va rog
Eu sunt impreuna cu un baiat si el nu prea este nu stiu cum sa va zic nu prea ma pupa ...si lucruri din astea
cum sa-l fac sa faca chesti de alea stiti voi...:*:*:
Mersi anticipar

fundita + folositorr promitt

Răspuns Câştigător
| oAndyy a răspuns:

Probabil ca e prea timid. Spune-i in fata ca tu crezi ca nu e prea afectuos cu tine, ca e cam rece si sa incerce sa incerce sa se schimbe pentru ca tu nu ti-ai facut iubit doar asa ca sa te lauzi.
Funda?

5 răspunsuri:
| Dulkik1cool a răspuns:

Poate asa e firea lui sau poate ca nu tine la tinesad

| Deniisze a răspuns (pentru Dulkik1cool):

Hmm...ce varsta are el? Este de varsta cu tine sau este mai mic,mai mare? Daca este de aceeasi varsta cu tine sau este mai mic,este normal; noi fetele suntem ceva mai mature in gandire decat baietii si normal ca ne asteptam mereu la mai mult de la ei. Poate ca el este la prima relatie sau nu a mai sarutat o fata niciodata,asta nu se stie niciodata.El estte timid,tu incearca sa vorbesti cu el si sa ii explici totul, nu iti fi rusine de el, asa cum si lui ii este rusine de tine sa te pupe.Bafta! kiss

| Deniisze a răspuns:

Scuze,raspunsul acela era pentru intrebarea Elutzei nu pentru cel al lui dulcik.happy

| AdrianL a răspuns:

Daca e la prima relatie da poate nu prea te iubeste nu stiu, si pentru deniisze cea ce zici tu nu e adevarat asta e o prostie fetel nu sunt mai mature e o prostie mare pentru ca sau facut teste si sa demonstrat ca fetele nu sunt mai mature decat baietii.Si comportamentul intr-o relatie nu depinde de varsta depinde daca iubesti acea persoana mult in functie de cat de mult te iubeste asa se manifesta si afectiunea fata de acea persoana.

| elutzyka explică (pentru oAndyy):

Sunt de acord sa-i spun ca nu e prea afectuos. dar eu nu ma pot desparti de el sa-l fac eu cumva...(il iube):d