| sweetcheeks a întrebat:

Buna TPU.
ma culc pe la 12 1, 2 (ora angliei)maxim.ma trezesc pe la 11 12(ora angiei) si dupa stau vreo 10 minute si iar mie somn toata ziua casc incontinu si imi vine sa adorm in picioare.ma culc pe la amiaza cateodata ma scol si peste 10minute iar mie somn. oare de ce?laughing. imi place sa dorm dar nu e mult?winking
P. S-eu stau in anglia si aici cand e 6 in romania e 8. etc

-cel mai bun raspuns primeste
funditzzaaaa&restul rates!happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Te culci şi te trezeşti la ore greşite! De asta îţi e somn tot timpul. Scoate-ţi din cap diferenţele de fus orar şi respectă ora locului în care trăieşti. Culcă-te la 10, 10 jumate, scoală-te la 8, 8 jumate.Somnul cel mai profund şi odihnitor este de la ora 21 la 00, oriunde te-ai afla. Am impresia că nu prea ai ocupaţii, de ai timp să îţi fie aşa de somn! Dacă nu ai, găseşte-ţi! Uite, eu îţi propun să dai click pe http://lecturirecenzate.ro/!