| fearlessss a întrebat:

Buna TPU
Ma plictii rauu. dati`mi idei plz ce sa fac prin casa ceva mai nebunesc plz, parintii sunt la service si am 14 ani, plzz! Fundiita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei.Ce zice de niste site-uri care sa te ajute? Mie mi se par suuuper distractive si foarte usor de urmat( o parte) Ia de aici : http://funnyblog.ro/101-lucruri-de-facut-la-plictiseala/ - cauta lucrurile pe care le poti face in casa.:) Si inca unul : http://de-femei.com/......re-ele-l/- dar asta e in general.Hmm..alte idei in afara de cele scrise in site.da o petrecere si invita toti prietenii:)) Ca in filme.No,just kidding. Poti incerca sa faci quilling:D E genial. http://www.youtube.com/watch?v=uQ9DOF7zdGg Mult succes in a invinge plicitiseala.

5 răspunsuri:
| Twichh a răspuns:

Gateste ceva...inghetata sau suna un amica /o amica care sa vina la tine thinking asculta muzica la maxim. Cam asa. Bafta

| fearlessss explică (pentru anonim_4396):

Ce tare e primul sitelaughing Mersi mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru fearlessss):

Ma bucur ca te-am ajutat.hee hee Nu uita fundita.happy

| fearlessss explică (pentru anonim_4396):

Pai ti-am dat happy Daca mai stii site-uri din astea sa imi mai zici plz ca mor de ras. daca mai sti vreunul din asta posteaza`l ca am aceeasi intrebare si la categoria timp liber si mai iei o fundahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru fearlessss):

Tocmai ti-am lasat unul.Cel mai bun pe care il am eu.happy Sa ai spor la nebunii.hee hee