| Annasash a întrebat:

Mama ma pune sa ii caut un film de o ora - o ora jumatate surorii mele mai mici, dar nu ii place nimic din ce ii pun eu. Vrea neaparat de la disnei si nu stu ce sa ii pun! Ea are 9 aproape 10 ani. Ajutor!(filmele sa fie in romana) daca puteti sa imi trimiteti si link-ul ar fi super!big grin

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

- Echipa de căţei
- Fratele urs
- Regele leu
- Rapunzel
- Frumoasa şi Bestia
- Mulan
- Zack şi Cody
- Hannah Montana

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Mai bine nu-i dă fratele urs, e foarte trist. sad Din lista ei, îţi recomand : echipa de căţei, regele leu, rapunzel, Mulan.