| Anonimul3000000888999 a întrebat:

Nu știu cum sa încep, dar, vreau sa va zic o mică problema pe care sper sa o luați in serios și sa îmi dati sfaturi! Deci îmi place de un băiat de ceva timp el este mai mare decât mine cu aproape 4 ani.(vreau sa clarific ca suntem pocaiti amândoi) și vorbim destul de mult prin mesaje și ne înțelegem destul de bine. Dar fata in fata vorbim foarte rar. Parca și lui ii este rusine dar și mie...și uneori îmi da semne iar alteori nu..va rog, puteți sa ma ajutați acum! Vreau cât mai repede răspunsuri! Este destul de urgent pentru mine

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Nu trebuie sa ceri ajutor oamenilor. Singurul capabil sa te ajute este bunul Dumnezeu. Daca sunteti pocaiti amandoi, e imposibil sa nu fiti impreuna. Roaga-te in continuare si imediat cum ia Dumnezeu o pauze de l-a trimis boli si incendii in Australia, te ajuta si pe tine. *Autocorectorul e idiot*

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca crezi ca iti da semne ca te place, fa tu primul pas. Spune-i ca il placi si vezi ce spune si el. Poti sa ii trimiti un mesaj daca nu reusesti sa ii spui in fata.

| Anonimul3000000888999 explică (pentru LoveSleep):

Mulțumesc! Dar cum e imposibil sa nu fim împreuna?

| Cksihja a răspuns:

E posibil ca religia să joace un rol important în această treabă până la urmă e o simplă poveste de dragoste ca toate celelalte dacă doi oameni se iubesc vor fi împreună, nu trebuie să ne temem să ne exprimăm sentimentele e ceva ce au făcut părinții tăi bunicii rudele, nimic ciudat nimic anormal.