| Lorëlushh a întrebat:

Buna TPU:*.O prietena de-a mea este impreuna cu un baiat, si acel baiat mai are o sora.Ea se intelege bine cu sora iubitului ei si i-a spus ca ea mai vorbeste cu 2 baieti mai mari decat fratele sau cu 4-5 ani.Ea ii spunea tot ce vorbea cu acei doi baieti.Dar intr-o seara sora iubitului ei i-a trimis un sms si i-a zis ca sa termine sa nu mai vorbeasca cu acei 2 baieti ca va iesi rau,si sa nu isi bata joc de familia ei.Ce ar putea face prietena mea, ca totul sa fie bine? Fiindca ea nu are nici o legatra cu acei doi baieti, doar sunt prieteni!

4 răspunsuri:
| Rebecaaaa a răspuns:

Ar putea sa nu ii mai povesteasca acelei fete ca vorbeste ca cei doi baieti. Logic ca nu ii convine. Sau ar putea sa explice ca sunt doar prieteni, dar cine stie ce i-a pvestit ca vorbeste cu baietii aia doi...

| Lorëlushh explică (pentru Rebecaaaa):

Da dar pana acum nu i-a reprosat nimica, si ele sunt prietene de mult timp, amica mea a avut incredere in ea...

| Rebecaaaa a răspuns (pentru Lorëlushh):

Da dar probabil are un comportament fata de acei baieti care a deranjat-o pe acea fata. Doar e vorba de fratele ei si probabil ca nu mai suporta ce ii povesteste ea despre cei doi prieteni.

| YuriSdee a răspuns:

Hm...nu e bine sa aiba incredere in ea...adica totusi fratele ei e iubitul prietenei tale. Poate cei doi fratii se inteleg bine si isi zic secretele.Prietena ta ar face bine sa nu mai fie prietena cu cei doi baieti pentru ca nici ei nu i'ar conveni ca iubitul sau sa vorbeasca cu inca doua fetehappy