| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Pai sa o iau pe scurt:
Sunt o fata singuratica, misterioasa si razbunatoare. Singura pasiune a mea este sangele, stiu ciudat. Daca o sa spuneti ca sunt emo nu sunt si nici nu imi plac oamenii aceia.Eu nu suport nici macar un ac. Cu multa lume cu care m-am intalnit, imi spune ca arat ca un vampir ( nu cred in ei si nici nu m-am uitat la Twilight), adica am pielea foarte alba, am doi canini care sunt ascutiti. In fine, am plecat de la subiect. Intrebare: Unde pot gasi sange?

8 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

In corpul tau laughing Cum adica sange? Pentru ce iti trebuie?

| nightwish12356798 a răspuns:

Si eu sunt la fel ador sangele ranile si oasele si tot ce tine de corpul uman, dar in special sangele. Nu mi-a trecut prin minte sa colectez sange dar cred ca se gaseste la spital ( de fapt sunt sigura). Intrebarea mea este: pentru ce ai nevoie de sange? Vrei sa colectionezi toate grupele?

| SomewhereOverTheRainbow a răspuns:

Si asta... Dar imi place gustul lui... Ciudat, da stiu.

| SomewhereOverTheRainbow a răspuns (pentru nightwish12356798):

Si asta, dar imi place gustul lui... Stiu ciudat.

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Adica gusti sange laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ti-as sugrera o vizita la psiholog(NU GLUMESC)!-dar sper ca tu da!(asfel vizita la psiholog nu-si are sensul)!

Daca vorbesti insa serios(dar cum am zis -am dubii :-? ) inseamna ca ai manifestari de psihopat!
http://www.descopera.ro/stiinta/7455281-psihopatii-sunt-printre-noi
Aceste probleme se pot trata doar cu ajutor specializat!
...Iar ceea ce tu descrii aici imi pare a fi canibalism?
Cum am spus -glumesti =))

| nightwish12356798 a răspuns (pentru SomewhereOverTheRainbow):

Ai grija sa nu exagerezi cu asta. E super ca si eu sunt la fel imi plac acele si vreau sa merg pe medicina dar inca o data iti spun ai grija ca atunci cand o sa fii mai mare sa nu omori oameni doar ca sa le gusti sangele sarat sau sa il simti cald.

| Aaxell a răspuns:

Uau, te potrivesti perfect cu fata asta! Uita-te la film, te reprezinta. Ps, ciudat! http://www.topvideohd.com/2013/03/excision-2012.html