| ByByLoVe a întrebat:

pentru inceput as vrea sa va rog sa fiti seriosi in legatura cu intrebarea mea. Mie imi place de un baiat din clasa de la mine, eram foarte buni prieteni dar acum de cand a aflat ca il plac de abia mai vorbeste cu mine.Credeti ca e suparat pe mine? Inca odata rog seriozitate:* Si dau funda!

Răspuns Câştigător
| Carmen09 a răspuns:

Pai,face asta pentru ca te prefera ca prietena si considera ca s`ar intelege mult mai bine asa decat ca iubita. Poate nu te place.

2 răspunsuri:
| ByByLoVe explică:

Da...asa e multumesc!

| Carmen09 a răspuns (pentru ByByLoVe):

Nu ai pentru cehappy