| PtcNymphee a întrebat:

Buna Tpu.Sa incep cu inceputul happy : Prin decembrie am cunoscut un tip pe facebook cu varsta de 17 ani..eu am 14 ani..in fine..nu pentru asta v-am solicitat..Si de atunci am inceput sa vorbesc cu el. zilnic.happy. Ba chiar am vb si prin mesaje pe tel, in timp ce el era la liceu.laughing. Este genul de tip foarte respectuos, cel putin din cate am observat eu.Ma alinta:"Pitica mea" si oricand il solicitam, imi raspundea. Dar intr-o zi. i-am spus ca nu as vrea sa mai vorbim (mentionez, ca nu eram cu el) deoarece..eu,pe zi ce trece, ma indragosteam mai mult de el.Si i-am spus asta..Siii am uitat sa mentionez ca stiam ca are prietena. Dar totusi flirta cu mine.In fine..Si cand a auzit ca nu vreau sa mai vorbim. mi-a zis ca de ce. El poate vorbi cu mine chiar daca are prietena. Apoi. i-am zis ca nu mai pot continua asa.:

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Păi ai procedat bine. Te ataşai de el în ritmul ăsta prea mult fără sens. Mai ales că el avea deja prietenă şi chestia asta era dovada că el putea fii cu "n" fete fără ca ele să ştie.
Succes!

4 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Si?

| WhatMeanLove a răspuns:

Stai, stai.Are prietena? Poate vrea doar o amanta.Sau poate e vreun pervers.Am intalnit si eu de-astia.

| RLzZ a răspuns:

Si cu ce sa te ajutam? nu ai mentionat te referi daca sa continui cu el sau nu eu spun ca daca te indragostesti de el ar trebui sa renunti are pritena din cate mi-ai spus pai renunta "pitico" :X big grin app dai si mie id tau?:X

| PtcNymphee explică (pentru RLzZ):

Miiau_smilee. thinking Daca iti foloseste.