| blackangel95 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un program de editat poze (nu online) care se poate descarca, cu peruci sau care sa iti schimbe tunsoarea sau coafura.

Răspuns Câştigător
| ღAndruscaღ a răspuns:

Stiu unul numit www.pizap.com (dar este online) si unul numit http://www.photoshop.com/, se descarca, dar faza este ca nu stiu daca se pune peruci eu cred ca da. Prietena mea si-a pus o poza cu ea si si-a putut pune luciu de buze si eu credeam ca este adevarat. Eu zic sa incerci... o zi placuta

3 răspunsuri:
| RadwRadw a răspuns:

Photoshop,photoscape ...Incearca-le pe astea... sper c te-am ajutat funda?

| aandreutsaa a răspuns:

Pai exista unu dar am uitat cum se numeste sau poti incerca photoscape ala il am si eu bafta. fundita?

| blackangel95 explică (pentru RadwRadw):

Photoscape-ul este foarte naspa il am si eu si are doar o singura peruca iar photoshop-ul nu se poate descarca doar sa il cumperi.