| o0oAmelyo0o a întrebat:

stiu ca nu am ales bine categoria dar va rog sa ma ajutati. dau funda+vot.Pe mine ma cheama cami-camelia si nu stiu ce id sa imi fac.ma ajutati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca_melia
cami_camelia
cameli_a (cami )
camelita_cami
cami _love
camelia_frumusica
cami_cami
cameliiia_camiii
ameliiia_ama
ama _cami
cami_mysweetprinces
camelyy_camyy
fundita?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| o0oAmelyo0o explică (pentru Niicola):

Mai bine decat sa iti bati joc mai bine nu scriai nimic la aceasta intrbae. apropo acest site este facut pentru a pune intrebari si a raspunde la ele frumos.si te rog ceva ca in continuare sa iti ti gura si asa altii se vor comporta frumos cu tine si ai grija ce spui ca dumnezeu e susus.si uite eu sunt o fata de 12 ani si nu trebuie sa imi pun mintea cu tine

| Skia a răspuns (pentru o0oAmelyo0o):

>.> ti-a zis-o mai nicolaz rolling on the floor pacat ca ai dat funda deja, nu trebuie sa te grabesti ca ziceam mai multe idei. Lasa lumea in pace sa rada cat vrea uite aici un id. iti dadeam mai multe dar na, ai dat funda pe loc xD
Cami_eu(data ta de nastere)

Răspuns utilizator avertizat
| o0oAmelyo0o explică (pentru Niicola):

Uite ma nicolaz tu deja chiar ma enervezi.eu nu am chef de cocalari ca tine si scuza-mi vocabularul dar nu pot vorbi civilizat cu un babuin ca tine. uite hai sa terminam cearta asta mai disperatule.te pui cu mine uite eu sunt mai tare ca tin in vorbe dar nu uita niciodata ca un babuin disperat ca tine nu o sa aiba niciodata prieteni! tu ai inceput aceasta cearta si tot tu trebuie sa termini! nu te mai lua cu nimeni la cearta ca nimeni nu o sa se iee cu tine la cearta. termina o data si fi un domn nu un pampalau.

| o0oAmelyo0o explică (pentru Skia):

Ok.stiu ca m-am grabit cu funda dar mi-a placut un id si atunci daca ai alte id-uri mai bune sa imi spui ca mai pun o data intrebarea!