| anonimat0987 a întrebat:

Buna TPU! sunt adolescenta. Deci am un lucru care pur si simplu nu imi convine. Nu par de varsta pe care o am. Lumea imi da varste mici doar pentru înfățișarea si întâltimea mea! Nu imi convine lucrul acesta, ma simt nedezvoltat complet pentru acest lucru! nu stiu ce sa fac ca sa pot sa ma dezvolt si sa par si eu de varsta pe care o am (15).

6 răspunsuri:
| SefulVremii a răspuns:

Timpul rezolva tot. Nu te stresa, ai tot timpul din lume sa arati batrana asa ca bucura-te cat poti.

| anonimat0987 explică (pentru SefulVremii):

Și ai mei imi spun acelasi lucru. Insa ma întristează sa aud ca arat de 12-13 ani. cand eu am 15 ani deja.

| Hyperion7 a răspuns (pentru anonimat0987):

Daca te face sa te simți mai bine, eu curând fac 20 de ani și lumea îmi zice că par de 15 laughing
Oricum, sunt sigur că atât tu cât și eu ne vom mai dezvolta cu timpul.
Cât despre lume, lumea e cu ale ei, tu cu ale tale, n-aveti treabă una cu altawinking

| sammie a răspuns:

Sa nu mai fumezi si sa faci sport, sa-ti misti fundul ala gras de pe canapea.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa mananci mancare sanatoasa si mult mai multa decat mananci acum, fiindca este insuficienta.
Hormonii de crestere isi iau vitaminele si mineralele din hrana ta zilnica.
Este evident ca tu nu te hranesti suficient si ca atare, hormonii tai de crestere nu sunt stimulati, fiindca nu au din ce sa-si ia vitaminele si mineralele.

| Ree07189 a răspuns:

Nu ii baga în seama