| withaspiritjustme a întrebat:

sunt clasa a 10-a si avem de facut pentru ora de franceza o scrisoare de apreciere pentru unul dintre colegi,iar eu nu stiu cui sa ii fac happy daca ii fac unui baiat imi e sa nu se inteleaga gresit si sa ma barfeasca colegii, iar daca i-as face-o unei colege de fapt as minti pentru ca nu apreciez nici o colega.Voi ce ma sfatuiti sa fac? dau funda happy

Răspuns Câştigător
| doreal a răspuns:

Stiu ca esti fata dar acum inteleg ca trebuie sa ii faci unei fete happy (unui coleg oarecare big grin ), pai ii faci lui, ce are spui ca iti este un coleg foarte bun, bagi motive de apreciere si atatwinking, daca auzi ceva glume pe seama asta spui ca iti este un coleg de nadejde atat!winking succes.

5 răspunsuri:
| doreal a răspuns:

Fa-i doamnei profesoare big grin, spui ca o admiri foarte mult si ii dedici ei scrisoarea. Glumeam dar totusi daca vrei? Nu ai nici o colega careia sa ii faci O.o.

| withaspiritjustme explică (pentru doreal):

Pai in primul rand sunt fata(asta poate nu ai inteles,nu stiu happy ) oricum o sa ii fac una profesoarei pentru ca e foarte de treaba, dar trebuie sa o scriu si pentru un coleg si ar fi un baiat pe care il apreciez, dar nu vreau sa comenteze clasa dupa aceea ca i-am facut o scrisoare tocmai lui, pentru ca sunt invidiosi pe el, intelegi?

| withaspiritjustme explică (pentru doreal):

Multumesc mult, asa o sa facwinking

| doreal a răspuns (pentru withaspiritjustme):

Scuze ma tot incurc, acum am inteles ca trebuie sa ii faci unui baiat happy

| doreal a răspuns (pentru doreal):

Ehh lasa e bine big grin, am inteles ca am citit cu atentie, unui coleg oarecare, ii faci lui ca oricum barfe o sa existe, succes :*.