| 000M1ha3la a întrebat:

Buna tpu.Sunt in clasa a 9-a si imi cam place de un coleg de clasa, dar nu stiu ce sa fac sa ma observe si el.Suntem foarte buni prieteni,dar vrea sa ma vada ca pe o fata nu ca pe o prietena.Ce ar trebui sa fac,nu sa-si dea seama ca il plac, ci sa ma placa si el.Va rog mult ajutati-ma,

Răspuns Câştigător
| Biaaa1234 a răspuns:

Am eu o solutiehappy
Incearca sa flirtezi cu el pe mess, facebook, sms
Si ai sa vezi cum iti raspunde si ai sa-ti dai seamawinking
Asa am facut si eu cu iubitul meubig grin si avem deacu 10luni de cand suntem impreuna
Succes!
Funda? te rog>big grin

3 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Nu poti obliga pe cineva sa te placa... Trebuie sa atragi baiatul spre tine cu ceva... daca nu deja te place si ii e frica sa-ti spuna tongue

| 000M1ha3la explică (pentru Ichnat):

Eu nu vreau sa-l oblig sa ma placa, dar exact cum mi-ai spus si tu vreau sa-l atrag cu ceva, dar nu stiu cum

| Ichnat a răspuns (pentru 000M1ha3la):

Trebuie ceva special tongue Ceva care ai tu special happy