| steaua1987 a întrebat:

Sunt in clasa cu o fata care mi-a spus de acum vreo 2 luni ca ma place.Eu vreau sa o evit pentru ca este urata si spune la toata lumea ca suntem impreuna si ca vorbim non-stop pe telefon, pe messenger.Nu stiu ce sa-i spun ca sa ma lase in pace si sa nu ma mai bage in seama pentru ca, eu cand vorbesc cu niste baieti de la clasa a 7-a ea vine si se baga singura in seama.
Ieri i-am spus sa ma lase in pace pentru ca e urata si am inceput sa zic ca e proasta, ca e urata...in mai multe feluri si ea a inceput sa planga. Ea planga din orice.La scoala are note numai de 3, 4 si 5 si eu numai de 9 si de 10.Astept raspunsuri care sa-mi zica ce sa ii zic ca sa ma lase in pace.
Dau funda!
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ewygirl a răspuns:

Umbla cu alta fata si ai grija ca ea sa vada!happy

4 răspunsuri:
| steaua1987 explică:

Am uitat sa spun ca am 12 ani si sunt in clasa a 6-a

| Elenik a răspuns (pentru ewygirl):

Dar daca e nebuna poate s-o bata p-aia, asa ca nu te sfatuiesc. Fa-o sa inteleaga intr-un mod frumos nu fi dur ca dupa aia nu o sa te lase in pace deloc.

| Anaxor96 a răspuns:

Cu siguranta nu a fost frumos din partea ta sa o insulti! Incearca sa-i explici frumos, ca nu e genul tau!

| steaua1987 explică:

Multumesc,chiar la asta nu m-am gandit.M-am tinut de mana cu ce-a mai frumoasa fata din scoala, ea ne-a vazut si s-a dus pe capul altui baiat.Multumesc mult!