| MariTePoopa33 a întrebat:

sunt o fata 25% din macedonia si restul romanca, iar colegii de la scoala nestiind asta FAC TOT POSIBILUL DIN LUMEA ASTA sa o patesc de la profesorii.se iau de mine,ma parasc chiar si de la cel mai mic amanunt,iar cand fac o greseala, le spun profesorilor, dar nu exact cum s-a intamplat si de aceea o patesc.

Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| IngerasulTaw a răspuns:

Pai vin-o cu parinti tai la scoala sau le spui toata povestea parintilor sau cum imi spune mie mami sa nu-i bag in seama odata ce iai ignorat isi dau seama ca ca nu te intereseaza de ei si de viata ta nu-i mai baga in seama fi buna nu mai face si tu prostioare fi cuminte stai in banca ta is nu-i baga in seama o sa vezi ca o sa se schimbe situatia
nu vorbi nici tu cu ei pentru ca o sa te bage ei in seama daca ei note mari sau esti cea mai buna te pup succeskiss

2 răspunsuri:
| MariTePoopa33 explică (pentru IngerasulTaw):

Mersi mult happy

| IngerasulTaw a răspuns (pentru MariTePoopa33):

N-ai pentru ce ma bucur cam putu sa te ajut