| valiblonda a întrebat:

Buna TPU va rog ajutati-ma ideea este ca cineva a facut un clip si l-a pus pe youtube si as vrea sa il sterg cum as putea face sa dau reclamatie sau ceva? va rog ajutati-ma funda:X:X

3 răspunsuri:
| ℓσνє a răspuns:

Daca in acel clip esti tu sau are legatura totusi cu tine, poti sa te duci la politie big grin.
Funda?!happy
Bafta si o zi buna!

| valiblonda explică (pentru ℓσνє):

Si altceva ce as mai putea face in afara de a merge la politie?
mentionez ca are legatura cu mine acel clip big grin

| ℓσνє a răspuns (pentru valiblonda):

Ai putea bineinteles sa le spui parintilor, pentru ca ei sunt maturi (nu stiu exact ce varsta ai) si le poti cere lor parerea, sunt mai in masura sa te sfatuiasca decat noi!