| mirunaoana a întrebat:

va rog ajutati-ma vreau melodia asta criss si Vlad ploaia mea dar vreau doar melodia fara ca ei sa cante... scuzati-ma daca nu ma exprim corect ajutati-ma va rog funda love struck

Răspuns Câştigător
| Ycu a răspuns:

Nu am gasit pe internet ceea ce cauti, am scos eu partial vocile din respectiva melodie, http://www.filehost.ro/29234002/Criss_Vlad_Ploaia_mea_wav/, sper sa iti placa.

2 răspunsuri:
| Ycu a răspuns:

Ceea ce cauti tu se numeste negativ. happy Daca o sa o gasesc o sa ti-o dau. :p

| mirunaoana explică (pentru Ycu):

Merci mult love struck