| Andrei4863 a întrebat:

Va rog frumos se poate sa imi spuneti si mie niste comentarii pentru iubita mea la pozele ei de facebook? Am un moment de neinspiratie si vreau ceva foarte frumos dar nu cu "te iubesc..." inca nu suntem in timpul "iubirii". Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Hei incearca:Frumoasa, te pup, draguta.

| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, Andrei

Foloseste si emoticoane in fraze de genul: Scumpica rau :3, febletea mea, ingeras mic dar al meu, etc. Iti vin tie idei pe parcurs.

Succes, prietene.

| Shara17 a răspuns:

Buna, iti dau un sfat ( penttru ca sunt fata si stiu din propria experienta): Cand lasi un comm gen "Scumpica rau :3, febletea mea, ingeras mic dar al meu, etc." NU o sa atragi deloc atentia unei fete ( decat daca e vreo tar*a de 2 bani)... Poti spune eventual "frumoasa, superba, ce bine iti sta parul aici, ce ochi frumosi" ca si cum ai conversa cu eawinking. Mult succes!

| Andrei4863 explică (pentru Shara17):

Nici nu ma gandeam sa las asa ceva la vreo poza. Ma gandeam la ceva mai frumos si mediu... Dar multumesc, nu este raspunsul pe care il caut.