| Andrada666 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie niste nume misto pentru Facebook, sau macar cateva porecle de la numele meu:Andrada.
Multumesc anticipat!:*

7 răspunsuri:
| Bulina_4880 a răspuns:

Daca te cheama Andrada, dce nu iti pui Andra? Pe mine ma cheama Adina, si mi-am pus Aida big grin.

| Georgiiianaaax a răspuns:

Poti sa pui Ada(AndraDA), si un cuvant in engleza poti pune dupa.thinking Sper ca te-am ajutat Pup:*

| Andrada666 explică (pentru Bulina_4880):

Pai am mai avut Andra si m-am plictisit as vrea altceva. Oricum merci pentru ca ai incercat:*

| Andrada666 explică (pentru Georgiiianaaax):

Mersi:*

| Dolceazza a răspuns:

Pai sper ca te ajut cu asa ceva:Andra's andra's,Andra_da, Andra-da, d@d@ andrada

| AndradaD a răspuns:

Adutssa
Andutssel
Andu
Anda
P.S: si pe mine ma cheama Andrada
Funda

| AlecssAndra02 a răspuns:

Uite cateva modele:
Aand Rada
Andradaa Ŀòvέ.
Sper ca te-am ajutat.happy