| shippuden a întrebat:

vi sar pare rusinos daca un baiat si-ar epila sprancenele?

22 răspunsuri:
| KarinaM a răspuns:

Nu, este cool dar nu sa ti le epilezi doar sa le pensezi

evenso
| evenso a răspuns:

Daca are si mult puf atunci epilatul este ok, dar atentie - epilarea spancenelor este recomandat doar in centru specializat!

| Gabi19971983 a răspuns:

Daca este o diferenta mare da! Fetele si mai ales baietii vor comenta de tine!

| BubuLina999 a răspuns:

Poate sa si le penseze. nu, nu am nici o problema cu asta. conteaza sa ii stea binebig grin

| positivity a răspuns:

Rușinos?
Cu siguranță nu!

| Latinmoon a răspuns:

Daca e gay nu rolling on the floor

| AnamariaGeorgiana a răspuns:

Rusinos?
Ba din contra, un baiat pensat pare mult mai dragut si mai ingrijit.
Deci nu e nici-o rusine, fetelor le plac baietii cu cat mai putin par.hee hee

| WildLatte a răspuns:

Cred ca vrei sa zici pensat. De ce sa fie rusinos? din contra ar arata mai bine si mai ingrijit asa.

| drogh a răspuns:

Nu mi se pare rusinos. Ba chiar e ceva normal sa se ingrijeasca si baietii la sprancene. Insa, acest lucru trebuie facut la un salon de specialitate, ca singur, nu stiu daca o sa reusesti.

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Mie mi se pare ok sa te pensezi, doar nu le lasi sa se uneasca laughing)

| ჯpLaNe a răspuns:

Nu deloc si eu fac asta dar acasa big grin
Si apropo cu penseta nu cu alt ceva

| onasis1961 a răspuns:

Dacă eşti gigolo de ce NU! Sau streper!

| MasterOfDisaster a răspuns:

Cred ca poate sa le penseze, dar doar putin.mie mi se pare mai ok sa aiba un aspect cat mai natural.

| Liviu a răspuns:

Hmmm de obicei nu ma pensam dar de cand ma barbieresc in cap si port cioc si mustata, arat urat cu sprancenele ne pensate, asa ca ii dau de lucru lu varamea mereulaughing

| BeStMaN a răspuns:

Nu deoarece fiecare face ce vrea

Răspuns utilizator avertizat
| dött a răspuns:

E deja expirat subiectul asta. Nu-i nicio rusine.

| cat a răspuns:

De ce ai face asta?

| shippuden explică (pentru cat):

Nu stiu mi se par cam sprancenele cam stufoase laughing

| cat a răspuns (pentru shippuden):

Dar atunci ajunge o usoara pensare. Mergi la o cosmeticiana care stie sa le dea o forma care sa iti vina bine.

| shippuden explică (pentru cat):

Mersi de sfat

| diannna38 a răspuns:

Eu asi zice nu ca o sa doara de te **** pe tine de durere.