| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac o scrisoare anonima unui politist, in care ii spun ca il iubesc si ca o sa l uit... ( stiu e o nebunie, dar trebuie sa ma descarc) si sa o las in fata politiei.
Ar putea afla cine a lasat o?
E o idee buna?
De 3 luni ma gandesc la el...
Chiar tin la el...

5 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Păi şi ce mai stai?
E singurel? E însurat?
Dă mai multe detalii.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ești îndrăgostită lulea! : ))
Dacă n-or fi așa săraci, or fi deținând și ei pe-acolo, câteva camere video, care să-i ajute să găsească... făptașa.
Dacă nu-i știi numele, fiecare se va întreba care dintre ei e frângătorul de inimi. Se vor distra copios. Auzi, dacă vor râde de tine, să-i acuzi de tulburarea liniștii publice. ))

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

laughing) stiu multe despre el
Astazi am trecut pe acolo si m-am uitat atent, nu am vazut camere. Poate sunt ascunse bine...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mudokins78):

Eu am 14 si el 24 crying(
Stiu cum il cheama, a venit si pe la mine pe acasa laughing (era in timpul programului, dar a trecut vu un prieten de al nostru tot politist, si asa ne am imprietenit)
Problema e ca nu cred ca as avea sanse cu el. Il vad saptamanal
Ii stiu programul de lucrulaughing)
Stiu ca nu este insurat, si ca nu are copii
Dar din cate am vazut ii cam da tarcoale unei politiste, se uita dubios la ea. laughing)
Cand a iesit odata din scoala i-a pus mana pe fund laughing(

| mudokins78 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te mănâncă păsărica?
Foloseşte degetul pentru masturrbare.
Şi lasă-l dracu de poliţist, ăştia sunt curvari şi oportunişti!
Cum prinde pe una că o mănâncă, o fută şi trece la alta. Atât de naivă eşti?