| cristi_6250 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar telefon care nu ma pot decide intre Nokia x3 si Nokia x2. Pe care mi-l recomandati, si care se aude mai tare. Funtaa

3 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

X2 se aude mai tare decât X3 și mai bine, are camera mai bună (5 mp, iar X3 doar de 3, 2), bateria îi ține mai mult și e mai durabil decât X3.
http://www.91mobiles.com/compare/Nokia/X3/vs/Nokia/X2.html

| cristi_6250 explică (pentru Esperança):

Ms. Dar tot nu stiu ce sa zic adica x2 arata urat.

| Esperança a răspuns (pentru cristi_6250):

Ambele telefoane fac parte din categoria Xpressmusic clasic.
Dacă vrei ceva care să arate și bine, atunci ia-ți Nokia 5800 XpressMusic sau (cel mai tare din punctul meu de vedere) Sony Ericsson W995 este tot pentru muzică dar și pentru poze având o cameră de 8.1 MP și carcasa din aluminiu.