| Stefaniaelena1234 a întrebat:

Vreau sa ma loghez pe contul surorii mele si nu stiu dc nu merge.Stiti dc si cum sa fac sa mearga?

4 răspunsuri:
| romanianglorious a răspuns:

Da, scrii numele de utilizator, emailul si parola, si o sa functioneze happy

| missfatadelatara a răspuns:

Alt cont, altă întrebare.

TPU știe ca vrei sa pui întrebări nasoale fără sa ți se afle identitatea.hee hee

| Stefaniaelena1234 explică (pentru missfatadelatara):

Adica? la ce te referi

| petitconseil a răspuns:

De ce sa te loghezi pe contul surorii tale? Poate are si ea secretele ei pe contul ala.Asta se numeste deja indiscretie.Sora-sora dar daca ea nu ti-a dat contul si parola ei, de ce ai vrea tu sa te loghezi in locul ei?