| ℓσяєภยş a întrebat:

Vreau sa-mi dati niste idei pentru activitatile de ziua scolii.
Persoana cu cele mai distractive/multe activitai primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Victorita15 a răspuns:

1) Concursuri sportive
2) Victorine intre clase/copii doritori etc.
3) Activitati gen origami, desen...
4) Excursii
5) Expozitii de lucruri confectionate de elevi
6) Concert/ spectacol cu participarea elevilor!
7) Concursuri intre copii (gen cu poezii, creatii proprii, dans, cintat etc.) adica, fiecare cu talentul sau/ori in parte...
8) Prezentare pentru fiecare clasa privind istoria liceului etc. (Adica, in timpul unei lectii, mai multi elevi sa treaca prin fiecare clasa si sa povesteasca ceva din istoria liceului)
9) Activitati in natura (constuiti casute pentru pasari, plantati copaci, flori, infrumusetati curtea liceului, faceti curatenie in padure/ in curtea liceului)
10) Organizati o sedinta (copii doritori) si vorbiti despre propunerile lor in legatura cu liceul etc. Ce le place si ce nu.
Cam asta e ce-mi vine-n cap happy Sper ca te-am ajutat. Mult succes si o sarbatoare frumoasahee hee

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Other00 a răspuns:

Fetele fac prezentare de moda, competie de handal cu restul claselor si o 1 fel de petrecere in clasalaughing) cu suc si prajituri si muzica si etc. iar baietii mai sportivi, poker, tablehee hee si mergem prin parcuri.

| Other00 a răspuns:

Diriga nu are nimic impotriva

| Al3x1aa8 a răspuns:

Concursurii de talente, de muzica, karaoke, de dans, Cultura generala,... Iesiri in parc, excursi, jocuri gen sah, fotbal, voley, tenis, Baschet, pinpong happy

| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns:

Poti sa organizezi jocuri amuzante. concursuri de cantat, de desenat, sau ceva in genu cu ouale (puneti bani si cumpartai multe oua, dupa aduceti cate o lingurita. puneti in lingurita un oua si trebuie sa-l duca persoana respectiva cu lingurita in gura pana la sfarsit), sau sa faceti bratari big grin big grin poti sa mai inventezi tu... jocuri big grin

| zurick a răspuns:

Puteti sa faceti o activitate eco[gen sa plantati ceva,poate face-ti si un concurs pe echipe din asat],activitati de creare[gen pictura,origami, desen.], activitate doar cu fete sau baieti, intreceri sportive, iesiti in aer liber si jcati diferite jocuri...

| ℓσяєภยş explică (pentru Victorita15):

Merciwinking