| Kayn221 a întrebat:

Vreau sa schimb ceva la mine. si anume expresia faciala, privirea. nu stiu cum sa explic.
Am o privire pierduta, obosita. parca as fi drogat, beat.
Tin buzele intr-un fel anume si ma fac sa par foarte serios. eu avand fata mai lunga.
Vreau sa am privirea aia calda, vesela. dar sa nu stau neaparat cu dintii pe afara si sa zambesc mereu, dar nici sa fac ochii mici de parca imi intra soarele in ei. Aveti vreo idee cum as putea sa schimb asta? Multumesc! big grin

3 răspunsuri:
| PumpkinDoll a răspuns:

Pai si ce e asa de rau daca esti serios sau pari? Acuma, fiecare cum are fata, fii si tu mai zambaret.Nu stiu cate luma sta sa se uite in ochii tai pe strada sa vada ce privire ai, zic si eu. Apropo, ala-i Kise cu Aomine?

| Kayn221 explică (pentru PumpkinDoll):

Nu ma refer pe strada. pur si simplu asa, cand vorbesc cu cineva, cand mi se fac poze. chestii de genul. sunt mereu prea ciudat in expresie. prea obosit si uneori par suparat chiar daca nu sunt.
Si da, ei sunt happy

| Laura992 a răspuns:

Daca esti o persoana fericita ai putea pur si simplu sa iti exteriorizezi starea de bine si ti se schimba si trasaturile faciale.
In momentul in care zambesti si fata o sa para mai putin lunga, nu trebuie neaparat sa stai cu dintii la expozitie. Trebuie doar sa te simti bine in pielea ta, iar atunci si perceptia despre tine se va schimba. In loc sa iti gasesti numai defectele, gaseste-ti si calitati.